Objevte tajemství vinného sklepa U Škareckých
Je tomu již více než 150 let, kdy byl vybudován vinný sklep, který je nyní nedílnou součástí vinařství Škarecký. Kromě přísně střeženého archivu vín, který budujeme již po tři generace, a vinných skladů, kde nám v sudech a tancích zraje naše víno, máme v našem sklípku i společenskou místnost, ve které vítáme naše hosty. Z našeho sklípku si mnoho z našich přátel a hostů odnáší nevšední zážitky. Přesto, že mnoho z našich hostů neptří mezi vyložené znalce vína, dle jejich chuti má víno v našem sklípku zvláštní, tajemnou příchuť. Jestli je to výborným domácím pohoštěním, rodinnou atmosférou spojenou s vyprávěním vinařských historek, nebo vzácnými archivními kousky, které občas s našimi hosty ochutnáme, to se nám ještě nepodařilo zjistit.
Podaří se právě vám odhalit tajemství našeho (ne)vinného sklípku?

  • Vinny-sklep-U-Skareckych.0171
  • Vinny-sklep-U-Skareckych.0281
  • Vinny-sklep-U-Skareckych.0291
  • Vinny-sklep-U-Skareckych.0301
  • Vinny-sklep-U-Skareckych.0311
  • Vinny-sklep-U-Skareckych.0321
  • Vinny-sklep-U-Skareckych.0331
  • Vinny-sklep-U-Skareckych.0511

Zastavte se u nás

Rádi byste s přáteli ochutnali dobré víno? Využijte stále platnou nabídku degustačních večerů a užijte si vybranou degustaci našich přívlastkových vín.

Okoštujeme...

Objednejte si u nás rychlý košt našich přívlastkových vín, kdy si můžete vybrat až 5 vzorků, které nejen ochutnáte, ale ke kterým vám i poskytneme důležité informace.
Po krátké degustaci (max 1 hodina) si samozřejmě můžete vybrat ten nejlepší pro vás, a za výhodnou cenu si odvézt několik vzorků pro domácí koštování.
Rychlý košt je vhodným zpestřením například pro cyklisty nebo turisty užívající si krásného okolí Vracova.
150,- Kč / osoba *
* Cena rychlého koštu je kalkulována na osobu s tím, že se jedná o skupinku minimálně 6 návštěvníků. Při menším počtu je nutné předem domluvit cenu.

Posedíme a okoštujeme...

Objednejte si u nás degustační večer, kdy vám v řízené degustaci představíme až 10 vzorků vybraných přívlastkových vín.
Samozřejmostí je lehké občerstvení (sýr, chléb. voda) a posezení s vinařem, který vás obeznámí nejen s vlastnostmi vybraných vzorků vín, ale seznámí vás také s tradičními postupy, které pro výrobu vína v našem vinařství již dlouhá léta udržujeme.
Po dokončení degustace (cca 3 hodiny) si samozřejmě můžete vybrat pro vás ta nejlepší vína, a za výhodnou cenu si odvézt několik vzorků pro domácí koštování.
350,- Kč / osoba *
* Cena degustačního večera je kalkulována na osobu s tím, že se jedná o skupinku minimálně 6 návštěvníků. Při menším počtu je nutné předem domluvit cenu.

Posedíme, okoštujeme, pojíme a popijeme...

Objednejte si u nás degustační večer s neomezenou konzumací sudového vína.
V průběhu večera vám v řízené degustaci představíme až 13 vzorků vybraných přívlastkových vín. Součástí večera je chutné domácí občerstvení (uzeninové a sýrové mísy, zelenina, pečivo, slané drobnosti k vínu, chléb, káva, voda) a posezení s vinařem, který vás obeznámí nejen s vlastnostmi vybraných vzorků vín, ale seznámí vás také s tradičními postupy, které pro výrobu vína v našem vinařství již dlouhá léta udržujeme.
Na závěr pobytu si samozřejmě můžete vybrat pro vás ta nejlepší vína, a za výhodnou cenu si odnést několik vzorků pro domácí koštování.
Navíc pro vás může být po příjemně stráveném večeru zajištěno ubytování v našem rodinném penzionu.
850,- Kč / osoba *
* Cena degustačního večera s neomezenou konzumací sudového vína je kalkulována na osobu s tím, že se jedná o skupinku minimálně 6 návštěvníků. Při menším počtu je nutné předem domluvit cenu.
 
cena s ubytováním 1300,- Kč / osoba **
** Cena degustačního večera s neomezenou konzumací sudového vína včetně zajištěného pobytu je kalkulována na osobu s tím, že se jedná o skupinku minimálně 6 návštěvníků. Při menším počtu je nutné předem domluvit cenu.
 

Informace o našem penzionu ***

*** V ceně degustačního večera s ubytováním je započtena pouze jedna noc. V případě, že chcete objednat delší pobyt, využijte rezervační formulář penzionu (zde)

Degustační večer s ochutnávkou domácích specialit

Toužíte po nevšedním relaxačním zážitku, a rádi k dobrému vínu ochutnáte domácí speciality?
Kdykoliv si u nás můžete objednat degustační pobyt s neomezenou konzumací sudového vína a s plným stolem pochoutek z domácí zabíjačky a udírny.
V průběhu večera vám v řízené degustaci představíme až 13 vzorků vybraných přívlastkových vín. Součástí večera je plný stůl výborného jídla (domácí guláš, zabijačkové speciality, uzené, špek, klobásky, jitrnice, tlačenka, škvarková pomazánka, lokše, zelenina, pečivo, slané drobnosti k vínu, chléb, káva, voda) a posezení s vinařem, který vás obeznámí nejen s vlastnostmi vybraných vzorků vín, ale seznámí vás také s tradičními postupy, které pro výrobu vína v našem vinařství již dlouhá léta udržujeme.
Po příjemně stráveném večeru pro vás bude zajištěno ubytování v našem rodinném penzionu.
Na závěr pobytu si samozřejmě můžete vybrat pro vás ta nejlepší vína, a za výhodnou cenu si odnést několik vzorků pro domácí koštování.
 
cena se snídaní a s ubytováním 1750,- Kč / osoba *
* Cena degustačního večera s neomezenou konzumací sudového vína včetně snídaně a zajištěného pobytu je kalkulována na osobu s tím, že se jedná o skupinku minimálně 6 návštěvníků. Při menším počtu je nutné předem domluvit cenu.
 

Informace o našem penzionu **

** V ceně degustačního večera s ubytováním je započtena pouze jedna noc. V případě, že chcete objednat delší pobyt, využijte rezervační formulář penzionu (zde)

Pozdrav pro přátele a kolegy

Pošlete vašim přátelům, kolegům nebo obchodním partnerů netradiční pozdrav v podobě vybraných vzorků přívlastkového vína dle vlastního výběru.
Malý košt na dálku
Vinný dárkový balíček pro domácí koštování.
více informací
Vinařovo pozdravení
Dárek s osobním věnováním od majitele vinohradu.
více informací
To nejlepší z koštu
Dárkový poukaz na vybrané víno v degustačním večeru.
více informací

Pozvánka pro přátele a kolegy

Pozvěte netradičním způsobem své přátele, kolegy nebo obchodní partnery, na akci připravenou speciálně pro vás a vaše hosty.
Víkendová relaxace
Relaxační víkend spojený s degustací jakostního vína.
více informací
(Ne)vinná firemní akce
Propojte pracovní povinnosti s příjemně stráveným večerem.
více informací
Vinařské slavení
Máte důvod k oslavě? Pozvěte své přátele do našeho sklípku.
více informací
zpět nahoru